Marți, 20 ianuarie, de la ora 12.00, Centrul Cultural Pitești organizează conferința de presă cu tema „Piteșteni campioni mondiali la arte marțiale”. În cadrul acestui eveniment va avea loc și o demonstrație de arte marțiale sub îndrumarea lui Tiberiu Tănase, coordonatorul cursului de arte marțiale desfășurat în cadrul instituției. Evenimentul se va desfășura în sala „Coregrafie” din cadrul Centrului Cultural Pitești, etajul II. Alex Vlaicu
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii