Web Analytics
scris miercuri, 24.06.2026

Toto Dumitrescu, internat la Spitalul Obregia după ce ar fi vandalizat un magazin din Sectorul 4

Toto Dumitrescu a fost internat la Spitalul Alexandru Obregia! O femeie a sunat la 112, după ce fiul lui Ilie Dumitrescu a distrus și răsturnat mai multe produse într-un magazin din Sectorul 4 al Capitalei.

Citește și: Fentă la aparatele de reciclare? Sesizări privind acceptarea unor recipiente neeligibile

Ulterior, a părăsit magazinul şi ar fi avut o altercație cu partenera sa, pe stradă. Potrivit polițiștilor, individul avea un comportament agitat și necooperant, însă femeia a refuzat să depună plângere. În acest caz a fost deschis și un dosar penal.

În luna aprilie, Toto Dumitrescu a fost condamnat la doi ani de închisoare cu suspendare după ce a provocat un accident rutier în cartierul Primăverii din Capitală. În urma acelui incident, o femeie de 23 de ani a fost rănită, iar Toto a părăsit locul accidentului, fiind supus ulterior unei expertize la INML, rezultatul fiind pozitiv la consumul de cocaină.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...