Web Analytics
scris duminică, 26.05.2024

Belodedici a rămas fără permisul auto după meciul Generaţiei de Aur

Miodrag Belodedici, unul dintre foștii mari internaționali români, a rămas sâmbătă seară fără permis de conducere, imediat după meciul de adio al Generației de Aur, disputat împotriva echipei legendelor lumii (3-2), după cum au scris cei de la HotNews.ro.

Citeşte şi: Cum a sărbătorit „Generația de Aur” performanța de la CM 1994

După partida de poveste de pe Arena Naţională, în care a jucat ca în tinereţe, fiind apreciat de toată lumea, dar mai ales de renumitul antrenor Jose Mourinho, „Belo” a fost oprit la un filtru al polițiştilor și a rămas fără permis de conducere.

Da, într-adevăr, după acea sărbătoare de pe Arena Națională, am fost oprit de poliție și am rămas fără permis” – a confirmat fotbalistul pentru HotNews.ro.

Belodedici a evitat să dea detalii privind motivul pentru care a fost sancţionat astfel de oamenii legii.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...