Mirel Bolboaşă şi Rover Cârstea, doi dintre cei mai valoroşi alb-violeţi, au devenit „renegaţii” primei echipe a Argeşului, după ce au avut îndrăzneala să-l contrazică pe marele manager Cătălin Barbu. Astfel că cei doi au putut fi văzuţi alături de spectatori la tribuna denumită recent „Ion Bebe Barbu”. (M.I.)
David Popovici, calificat în finala probei de 100 metri la Trofeul Settecolli cu cel mai bun timp
David Popovici s-a calificat sâmbătă în finala probei de 100 m la Trofeul Settecolli cu cel mai...



0 Comentarii