Web Analytics
scris joi, 02.05.2013

Zvonul săptămânii!

Criza economică prelungită a făcut ca în afară de CS Mioveni toate celelalte cluburi de fotbal din județ să aibă mari probleme financiare. Albota s-a desființat, iar FC Argeș continuă „degringolada financiară”. Ei bine, nici SCM Pitești, echipa susținută financiar de Primăria și Consiliul Local Pitești nu e chiar pe roze. Prin târg se vehiculează zonul cum că fotbaliștii SCM-ului nu și-au primit salariile de circa patru luni, fapt care poate duce la o despărțire de gruparea piteșteană a multor fotbaliști nemulțumiți de întârzierile cu remunerația.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...