Scandalul la CSM Piteşti continuă! Dacă săptămâna trecută vă informam că directorul Sergiu Drigă are ochi numai pentru secţiile de înot şi kaiac-canoe, ignorând total celelalte secţii, şi că unii antrenori nici nu mai dau pe la club atâta vreme cât conducerea nu se schimbă, se pare că lucrurile sunt mult mai grave. Pe lângă aceste probleme, din cauza managementului dezastruos, antrenorii au început să se certe între ei. Mărul discordiei este se pare repartizarea banilor pentru fiecare secţiei, antrenorii devenind suspicioşi sau mai bine zis invidioşi unul pe celălalt pentru că directorul Drigă face „discriminare pe faţă”. Unii primesc bani mai mulţi, alţii mai puţin şi alţii chiar deloc!
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii