La meciul dintre Olimpia Suseni şi FC Argeş 1953, scor 1-2, în tribune s-a aflat cât se poate de surprinzător şi preşedintele Asociaţiei Judeţene de Fotbal Argeş, Cornel Sorescu. Demn de precizat este faptul că şeful AJF-ului nu a stat la meci decât în prima repriză, după care a părăsit arena sportivă. Motivul plecării, se pare că, ar fi fost legat de faptul că suporterii celor două echipe ar fi scandat împotriva domniei sale pentru faptul că AJF-ul a mărit baremurile pentru arbitri.
Cupa Mondială 2026: Încep meciurile din 16-imi
Cupa Mondială intră în faza a doua, cu meciurile din 16-imi care se vor disputa începând de...



0 Comentarii