Viceprimarul Piteștiului, Sorin Apostoliceanu, a decis să se autoizoleze, după ce în perioada 8-13 martie a fost într-o delegație în Finlanda și Estonia, țări unde cumulat sunt la ora actuală peste 420 de cazuri de persoane cu coronavirus. ”Am decis, ca măsură de precauție, să mă autoizolez la domiciliu. Și la fel au decis și ceilalți opt colegi din Primăria Pitești care au fost cu mine în delegație”, ne-a declarat viceprimarul Apostoliceanu.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
Opt colegi plus viceprimar?!?
La plimbare in strainatate pe banii nostri, in ciuda salariilor uriase si nemeritate pe care le incaseaza cei din administratia publica locala!!
Rusinica!