Un accident rutier s-a produs marți-seara, în Câmpulung, pe strada „Nicolae Iorga”, între o mașină și o motocicletă. Motociclistul, un tânăr de 17 ani, a suferit răni la mâini și a fost transportat la spital de către echipajul SMURD.
Au intervenit pompierii de la Detașamentul Câmpulung cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.
Citește și Pitești. A furat 7 ceasuri dintr-un apartament și le-a amanetat
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/11/29/84df9468-139c-4f78-9cd0-a228a5495f98.jpg)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/11/29/0e7b022b-6844-45d5-8b9c-299fea6da2d6.jpg)
0 Comentarii