Web Analytics
scris sâmbătă, 20.04.2024

Un bărbat a plecat în urmă cu 6 zile, din Piteşti, spunându-le prietenilor că „pleacă pe munte”

Dispeceratul Naţional Salvamont România cere sprijinul populaţiei în cazul unei persoane care a plecat, în urmă cu 6 zile, din Piteşti, spunându-le prietenilor ca „pleacă pe munte” şi nu se ştie nimic despre el.

Citește și: A murit Octavian Vintilă, marele comentator sportiv prezent la șase ediții ale Jocurilor Olimpice


”Salvamont România vă solicita sprijinul privind eventuale informatii privind persoana din imagine care a plecat, acum 6 zile din Piteşti, spunându-le prietenilor că „pleacă pe munte” , fără nici un alt detaliu”, scrie Salvamont pe Facebook. Bărbatul se numește Mihai Ioan Alexandru, are 37 ani de ani și este din Drăgășani , Olt.
Potrivit salvatorilor, ”până în prezent nu ştie nimeni nimic de el”. ”Am aflat de la prieteni că şi-a cam vândut echipamentul de munte, deci fără sac de dormit, cort şi alte ce l-ar putea ajuta peste noapte. Orice info este binevenită, poate l-a văzut cineva pe undeva”, scrie Dispeceratul naţional Salvamont.

Citește și: Exclusiv! În martie, criminalul în serie Iulian Ţigănilă a fost în permisie la casa mamei sale, în Ungheni

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...