Web Analytics
scris marți, 13.12.2022

Un bărbat a murit după ce a fost lovit de mai multe mașini pe autostradă

Un pieton care se afla pe Autostrada București-Constanța a fost lovit luni seara de mai multe mașini și a murit.

Citește și: Pitești. Accident rutier pe strada Târgu din Vale. O femeie a fost rănită

„La ajungerea echipajului, victima prezenta leziuni incompatibile cu viața. Este vorba despre un bărbat de aproximativ 60 ani”, transmite Serviciul de Ambulanță Județean Constanța.

Citește și: Un sportiv a murit în timpul unui meci

Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că pe sensul către litoral al autostrăzii A2 București-Constanța, la kilometrul 181, în zona localității Medgidia, județul Constanța, un pieton care se afla pe suprafața de rulare a fost acroșat de mai multe autoturisme, acesta suferind răni incompatibile cu viața.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...