Web Analytics
scris vineri, 05.04.2019

Ultimul meci al sezonului regulat pentru BCM U Pitești

 

Sâmbătă, cu începere de la ora 18:30, BCM U FC Argeș Pitești se va duela, pe teren propriu, cu CSM CSU Oradea, în cadrul ultimei etape a sezonului regulat din Liga Națională.

Alb-violeții vor întâlni campioana României și în sferturile de finală ale campionatului. Acest lucru se datorează rezultatelor înregistrate săptămâna trecută, în TOP 6.

Indiferent de scorul ce se va consemna mâine, clasamentul final nu va mai suferi modificări. Practic, duelul de sâmbătă reprezintă un preambul pentru play-off.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

RO-Alert post factum la Câmpulung

Furtuna cu grindină care s-a abătut asupra Câmpulungului luni după-amiază a fost prevăzută de norii negri ce se tot adunau și de durerile de oase...