Studenții și masteranzii care doresc să-și facă practica în cadrul Orange, cel mai mare operator telecom de pe piața locală, se pot înscrie în perioada 12 – 22 martie în programul Orange Step. Departamentele care vor primi practicanți în perioada 1 – 30 aprilie 2014 sunt: resurse umane, corporate communication, financiar, vânzări, relații clienți. De asemenea, anul acesta compania introduce 12 locuri disponibile în echipa SSPO (Shared Services Platform Operations). Aceștia vor lucra cu angajații care oferă suport țărilor din grup pe proiecte care țin de infrastructure&identity, network shared operations, front office, messaging team, enablers/device management/M2M, payment&billing, operation engineering. Orange organizează stagii de practică în mai multe orașe din țară printre care Pitești și Câmpulung Muscel.
F. Silvestru
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii