Primăria Municipiului Pitești anunță sistarea temporară a activității Bazinului Olimpic, ca urmare a recomandărilor Comitetului Național pentru Situații Speciale de Urgență, în contextul epidemiei de coronavirus .
Astfel, în perioada 11.03 – 22.03.2020, accesul în incinta Bazinului Olimpic va fi interzis publicului de toate vârstele, cu excepția antrenamentelor sportivilor de performanță care se pregătesc pentru competițiile naționale și internaționale.
Abonamentele valabile pe durata suspendării activității vor fi prelungite cu numărul de zile în care nu au putut fi utilizate. Măsura întreruperii activității ar putea fi suspendată sau prelungită în funcție de evoluția situației la nivel general.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii