Săptămâna viitoare, mai precis pe 17 decembrie, se va inaugura un nou magazin Penny în Pitești. Magazinul se află pe bulevardul Nicolae Bălcescu nr. 158 A, în fața complexului Dedeman și se adresează piteștenilor care locuiesc în zona fostei fabrici de bere. Noul Penny ocupă un teren în suprafață de 4447 de metri pătrați și este deservit de o parcare cu 86 de locuri, potrivit proiectului avizat de Consiliul Local Pitești. F.S.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii