La începutul acestei luni s-a semnat contractul de proiectare și execuție de lucrări privind obiectivul de investiții ”Proiectare – fază de amplasament, execuție lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului – Sală de sport școlară 102 locuri, combustibil gaz, comuna Budeasa, sat Budeasa Mare, strada Principală nr. 81, județul Argeș”. Așadar, copiii din comuna Budeasa, sat Budeasa Mare, vor avea în curând o sală de sport ultramodernă, la standarde europene.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii