O delegație din Provincia Cosenza, Italia, s-a aflat luni la Primăria Budeasa, între administrația de aici și cea din localitatea Rose, Italia, înfiripându-se înfăptuirea unui proiect de înfrățire. “Astăzi am avut onoarea de a fi vizitați de o delegație din Italia, din care a făcut parte Mario Bria, primarul Comunei di Rose, prilej cu care am stabilit un prim contact cu privire la viitoarea înfrățire dintre cele două comune.
Comuna Budeasa – Argeș și Comune di Rose – Calabria, viitori parteneri în Europa”, a anunțat primarul comunei Budeasa, Mihai Rachieru, pe pagina sa de Facebook.
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii