Web Analytics
scris vineri, 11.02.2022

Primarul de la Mioveni, agresat de Stelică Crăciun

În această seară, târziu, primarul orașului Mioveni, Ion Georgescu, se află la poliție pentru a depune o plângere. Din informațiile pe care le avem, edilul a fost victima unei agresiuni, în această seară, chiar în biroul său din primărie.

Citește și: Cum ieşim din această dilemă? Asistenta decedată de la Judeţean s-a internat fără Covid şi a murit de Covid

Se pare că, peste el ar fi intrat Stelică Crăciun, cumnatul primarului de la Mărăcineni, însoțit de alți bărbați care l-au luat la bătaie, chiar în biroul său de la Primăria Mioveni. La fața locului au ajuns și mascatii. Edilul Ion Georgescu ne-a confirmat faptul că se află la Politie pentru declarații precum și numele agresorului.

Stelică Crăciun este implicat în mai multe dosare penale și prezent este judecat pentru șantaj.

Distribuie!

1 Comentariu

  1. Se bat mafiotii intre ei ! Rusine !

    Răspuns

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...