Primarul Piteștiului a reînceput întâlnirile în teren cu cetățenii. Peste 90 de reprezentanți ai asociațiilor de proprietari din cartierul Găvana au venit la întâlnire, marți, 7 noiembrie 2023. Cetățenii au semnalat problemele și au venit cu propuneri.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2023/11/08/400621060_1288521638484545_1377325311398691127_n.jpg)
„Așa cum am promis, o dată pe semestru, împreună cu echipa administrativă mergem în fiecare cartier sau zonă pentru a continua dialogul cu piteștenii!”, a transmis primarul Cristian Gentea.
Citește și Casa de Pensii Argeș. Mai sunt 17 bilete la băi. Cum se distribuie
Joi, reprezentanții municipalității se vor întâlni cu cetățenii din Trivale.
0 Comentarii