Un pompier din Argeș a obținut primul loc la Campionatul de tenis de masă al MAI. Ștefan Tonghioiu s-a încadrat la categoria -35 ani și s-a clasat pe prima poziție după trei zile de meciuri.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/04/11/1000074136.jpg)
La cmpetiția susținută de Centrul Cultural al MAI au participat peste 120 de concurenți din cadrul tuturor structurilor ministerului.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/04/11/1000074135.jpg)
Citește și FC Argeș, victorie în ultima secundă în primul meci al seriei cu Rapid
Etapa finală a avut loc la sala de sport „Gheorghe Bogza” din Bistrița și s-a desfășurat pe parcursul a 3 zile, fiind împărțită la bărbați pe 3 categorii de vârstă, iar la femei pe o singură categorie.
ISU Argeș l-a felicitat pe pompier pentru reușită pe pagina de Facebook.
0 Comentarii