Web Analytics
scris duminică, 20.02.2022

Pitești. Surprins când arunca gunoiul pe o mașină parcată

Recidivă la blocul G1 din cartierul piteștean Războieni. Sâmbătă, la ora 8.00, un locatar în vârstă de 73 de ani a aruncat resturi menajere de la etajul 2 chiar pe o mașină parcată în fața blocului. „A fost surprins în fapt de un echipaj al Poliției Locale din cadrul Biroului Ordine Publică și sancționat cu suma de 1000 de lei”, a transmis Poliția Locală.

Citește și Apelul Asociației Municipiilor din România pentru nemodificarea legislației, Programul Operațional Regional 2021-2027 fiind deja întârziat

Reamintim că, anul trecut, o familie din blocul G1 Războieni a fost somată să părăsească locuința după ce a aruncat gunoiul pe fereastră de mai multe ori.

Mai multe detalii: Recidivă la blocul G1! Familie evacuată pentru că a aruncat gunoiul pe geam

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...