Autobuzele Publitrans vor circula după un program special în perioada sărbătorii Sf. Maria.
Astfel, în perioada 13-15 august 2022, circulația autobuzelor în municipiul Pitești se va desfășura după un program specific zilelor de sărbătoare. Intervalele de succedare vor fi cuprinse între 10 şi 30 de minute.
„În ceea ce priveşte programul la chioşcurile de vânzare bilete, pentru ziua de 15 august, acesta va fi unul specific zilelor de sărbătoare legală, fiind afişat atât la punctele de vânzare din staţiile de autobuz, cât şi pe site-ul societăţii, la secţiunea ,,Companie/Puncte de vânzare”.”, transmite Publitrans.
Citește și: Pitești: O femeie a căzut de la etajul 1 al unui bloc din cartierul Războieni! A ajuns la spital
0 Comentarii