Organizațiile locale PSD din Mihăești și Schitu Golești și-au ales conducerile pentru următorii patru ani. În funcția de președinte la PSD Mihăești a fost reales Gheorghe Matei. Consilierul local Grigore Boghez a fost ales președinte la Schitu Golești.
Citește și: Organizațiile PSD din comunele Țițești și Stâlpeni și-au ales ieri președinții
La Adunările Generale au participat deputatul Simona Bucura Oprescu – secretar executiv al PSD Argeș, deputații Pavelescu Nicolae și Remus Mihalcea, vicepreședintele Consiliului Județean Argeș Marius Nicolaescu, subprefectul Ciprian Neculăescu, directorul general adjunct Romsilva Olavi Nițescu, primarul Nicolae Dascălu de la Mărăcineni, consilierii județeni Marilena Ionescu, Ramona Nițoiu Șerban și Aurel Iacșa, Monalisa Ioniță, secretarii tehnici Ghiorghe Vătășescu și Valerică Tănase.
0 Comentarii