Primăria Mioveni anunță pe pagina sa de Facebook că, de Revelion, locuitorii oraşului Mioveni vor avea parte de un spectaculos (și tradițional) foc de artificii în Centrul Civic. Show-ul va începe la ora 23.59.
Citește și: Revelion simfonic în Piața Primăriei Pitești
Dar – atenție! – pentru organizarea Revelionului, cât și pe durata manifestărilor, circulația auto va fi suspendată în zona centrală a orașului, între orele 23.00-01.30, din punctul Robea-semafor până la Școala Veche, potrivit comunicatului Primăriei
Pentru fluidizarea traficului se vor folosi ca rute alternative străzile 7 Septembrie 1845, Ion Pillat, Hanul Roșu, Mihai Eminescu și Părăști.
0 Comentarii