Decizia Federației Române de Fotbal de a muta juniorii I de la FC Argeș în seria de vest a stârnit controverse atât în rândul fotbaliștilor, cât mai ales în rândul antrenorilor alb-violeți. Dacă din punct de vedere fotbalistic nu ar fi fost nicio problemă, din punct de vedere financiar decizia este una devastatoare pentru FC Argeș. Spunem asta pentru că mai marii Argeșului au și anunțat că nu au bani pentru asemenea deplasări și că vor pune la dispoziție doar transportul, motiv pentru care juniorii lui Cristian vor fi nevoiți să joace imediat după ce s-au dat jos din autocar. M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii