Începând din această lună, judecătorul Ion Rebeca – preşedintele Secţiei I civilă (funcție pe care o deține de aproape patru ani) a Curţii de Apel Piteşti a fost numit în funcţia de purtător de cuvânt al Curţii de Apel Piteşti. Judecătorul Ion Rebeca îi ia astfel locul judecătorului Marius Andreescu, cel care în cei câțiva ani în care a deținut funcția s-a remarcat printr-o totală lipsă de transparență, atitudinea sa făcând obiectul mai multor sesizări la Consiliul Superior al Magistraturii. D.G.
Ambrozia aduce amenzi de până la 20.000 de lei. Apel urgent al Primăriei Oarja
Primăria comunei Oarja solicită tuturor cetățenilor, firmelor și administratorilor de drumuri sau...



0 Comentarii