Web Analytics
scris marți, 23.06.2026

Bogdan Andone își dorea ca Bettaieb să rămână la FC Argeș

La plecarea în cantonamentul din Slovenia, Bogdan Andone a vorbit și despre pierderea suferită de FC Argeș.

”Și acum am o speranță că Adel Bettaieb se va întoarce. Am discutat cu el și mi-a promis că în țară va juca doar la FC Argeș. Am încredere în cuvântul lui, dar dacă va primi o ofertă bună din străinătate, e normal să plece pentru binele lui”, a declarat Bogdan Andone, potrivit digisport.ro.

Bogdan Andone a promovat cu gruparea piteșteană și, în primul an în SuperLigă, a dus echipa în play-off și în semifinalele Cupei României.

Citește și: Când debutează Universitatea Craiova în Liga Campionilor

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...