Gigi Fănel Proca, fost primar la Berevoești, și soția acestuia, Feldioara, l-au dat în judecată pe actualul primar, Florin Bogdan Proca, în încercarea de a recupera de la acesta din urmă și de la fosta lui soție suma de 123.000 de euro. Practic, cererea părinților către fiu și fosta noră are ca obiect pretenția către instanță de a stabili un termen scadent pentru restituirea banilor. Iar prima înfățișare a fost stabilită pentru data de 9 iulie, la Judecătoria Câmpulung.
C.I.B.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii