Un bărbat în vârstă de 49 de ani se află în stare gravă după ce a căzut de la înălțimea de 3 metri, de pe acoperișul casei. La fața locului s-au deplasat echipaje SMURD de la Mioveni și un echipaj SMURD de Terapie Intensivă Mobilă. În urma intervențiilor, bărbatul și-a recăpătat conștiința, dar a suferit o lovitură la cap.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii