Web Analytics
scris luni, 04.04.2022

Incendiu izbucnit la o mașină după un accident la Bălilești

Un accident rutier s-a produs, noaptea trecută, în localitatea argeșeană Bălilești.

Potrivit ISU Argeș, un autoturism care a părăsit partea carosabilă și a lovit un gard, a fost imediat cuprins de flăcări.

Incendiul a cuprins toată mașină și s-a evitat propagarea flăcărilor la vecinătăți, iar la fața locului nu au fost identificate victime, a mai transmis ISU Argeș.

La locul evenimentului au intervenit Pompierii de la Detașamentul Mioveni cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.

Citește și:Argeș. Minoră de 14 ani dispărută! Poliția face căutări

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...