În vreme ce noul „val” de parlamentari, precum Radu Vasilică sau Simona Bucura Oprescu, deși, fie vorba între noi, deja adună mandate și încep să se învechească, se codesc când vine vorba de plătit cotizațiile la partid, cu totul altfel stăteau lucrurile în trecut. Membrii cu ștate mai vechi își amintesc cum fostul senator Nicolae Văcăroiu dona la partid întreaga sumă forfetară. Generos era și fostul deputat Alexandru Stănescu, acesta lăsând la partid câte 20 de milioane lunar, iar fostul deputat Filip Georgescu avea cei mai mulți angajați, în vreme ce alții au unul, sau doi și dacă se poate să le fie și rudă.
(ELECTRO-CUTARE)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii