Săptămâna trecută, Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Argeș a organizat, la Complexul Star Plaza, cea de-a XXIV-a ediție a Topului Firmelor din Argeș, un eveniment de gală ce a reunit sute de invitați: oameni de afaceri, secretari de stat, ambasadori, parlamentari, autorități locale și județene. Cele mai performante firme din județ au fost premiate în cadrul galei selecte. Pentru că a dovedit încă o dată că este alături cu fapta de mediul de afaceri din județul nostru, Jurnalul de Argeș îl declară pe George Caval, președintele CCIA Argeș, Omul Săptămânii.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/24/3-Sorin-Stanciu-omul-1564-300x172.jpg)
Sorin Stanciu
Sâmbătă, 20 iulie, în cadrul adunării generale desfășurate în aula Universităţii Ecologice...
0 Comentarii