Web Analytics
scris sâmbătă, 20.08.2022

Frumoasele handbaliste au fost în tribunele stadionului din Mioveni ca să facă o invitație

Derby-ul fotbalistic al Argeșului, dintre CS Mioveni și FC Argeș, a câștigat ieri în frumusețe și pentru că fetele echipei de handbal CS Dacia Mioveni 2012 au venit la Stadionul Orășenesc să-i invite pe suporteri la un eveniment important. Concret, luni, la ora 18, la Sala Sporturilor din Mioveni vor fi sărbătoriți 10 ani de la înființarea clubului – după cum suntem informați pe pagina de Facebook a CS Mioveni – Argeș.

Citește și: CS Mioveni – FC Argeș 0-1, în derby-ul argeșean

Cu această ocazie va fi prezentată oficial echipa care va evolua în sezonul 2022-2023 al Ligii Florilor, la ediția I a Cupei „Adrian Ștefan”.

(sursa: csmioveni.ro)

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...