Web Analytics
scris joi, 03.08.2023

Femeia plecată din Spitalul Costești a fost găsită după șase zile

Femeia în vârstă de 45 de ani care a plecat, în dimineața zilei de 27 iulie, de la Spitalul Orășenesc Costești, fără acordul prealabil al cadrelor medicale, a fost găsită în a șasea zi de la începutul căutărilor.

Citește și: Se schimbă sistemul RO-Alert. Ce modificări importante va avea sistemul

Biroul de presă al IPJ Argeș ne-a informat că în urma activităților desfășurate de polițiștii din Costești (Formațiunea Ordine Publică și Investigații Criminale), cu sprijinul polițiștilor din Lunca Corbului, în după-amiaza zilei de miercuri, 2 august, femeia respectivă, de fel din comuna Căldăraru, a fost găsită într-o zonă de vegetație din apropierea albiei unui pârâu de pe raza comunei Bârla, la limita cu localitatea Tufeni, județul Olt.

Aceasta nu a suferit vătămări și a fost predată membrilor familiei.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...