În perioada următoare, Filarmonica Pitești, este gazda a două spectacole caritabile, menite să aducă împreună oameni frumoși la suflet:
Astfel că, duminică, 18 decembrie, începând cu ora 13:00: va avea loc spectacolul „Visul Maiei” – susținut de copiii Musicando con Adina Sima – trupa „Good Vibes”.
Citește și: Bustul mareşalului Antonescu de la Muzeul Judeţean Argeş, în vizorul jurnaliştilor de la „Deutsche Welle”!
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/12/15/320423830_913850832948000_3673411549086285509_n.jpg)
Vineri, 23 decembrie, de la ora 16:00 are loc spectacolul muzical coregrafic„Crăciun de poveste” – susținut de Clubul „Total Dance” și de Grupul folk P620;
0 Comentarii