„Drum lin în Rai, Doru Viorel Ursu! Îl meriți din plin, prin caracterul, echilibrul și prestația ta, ca ministru de interne, ca om de de stat și nu ultimul rând ca român, pentru ceea ce ai realizat și ne-ai dăruit! Ai fost un model de curaj pentru mulți români, pentru generațiile tinere, cât și pentru mine! Veșnică recunoștință, familia Aurel Savulescu!”
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii