Nici nu se putea ca doctorul Cătălin Cârstoiu de la Spitalul Universitar din București, care-i și finul lui Traian Băsescu, să lipsească de la nunta EBEI. Băiatul fostului prefect de Argeș, Ion Cârstoiu, a fost de altfel și singurul piteștean invitat la cununia religioasă, apoi și la petrecerea de la Palatul Snagov. De altfel, doctorul Cârstoiu și frumoasa lui soție (și ea fiică a unor piteșteni, a familiei de medici Geană) au apărut în fotografia de nuntă făcută de miri, nași și părinți pe scările bisericii Sfântul Spiridon. (ELECTRO-CUTARE)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/25/2-mese-zilele-campulungului-1564-300x172.jpg)
Preparate de boierime la Zilele Câmpulungului
Prețurile au fript mai rău ca frigăruile De la Primărie până la capătul neterminat al Bulevardului...
0 Comentarii