Recent, elevii claselor a VIII-a de la Școala ”Tudor Vladimirescu” din Pitești au avut în stațiunea Azuga banchetul de final de ciclu gimnazial. Iar printre adulții care au fost alături de elevi s-a numărat și fostul director al școlii, actualul deputat Nicolae Georgescu. Parlamentarul a venit la banchet împreună cu băiatul său, elev la aceeași școală, și a fost printre cei mai în vervă la petrecere. Așteptăm acum să vedem cum va ”dansa” în Parlament până în 2020 pentru cei care l-au votat anul trecut…
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/25/2-mese-zilele-campulungului-1564-300x172.jpg)
Preparate de boierime la Zilele Câmpulungului
Prețurile au fript mai rău ca frigăruile De la Primărie până la capătul neterminat al Bulevardului...
0 Comentarii