Vineri, 22 noiembrie, cu începere de la ora 18, Viorica Dăncilă, candidatul PSD la alegerile prezidențiale, va veni în campanie electorală la Pitești. Fostul premier se va întâlni la Sala Sporturilor cu peste 3.000 de susținători din Argeș și județele limitrofe. Inițial, staff-ul de campanie al Vioricăi Dăncilă dorise ca întâlnirea să aibă loc la Casa Sindicatelor. Numai că pe 22 noiembrie, de la ora 19, Gașca Zurli are spectacol la Casa Sindicatelor, iar biletele au fost deja vândute aproape în totalitate. Așa că cei de la PSD a trebuit să găsească altă sală pentru întâlnirea Vioricăi Dăncilă cu simpatizanții social-democrați.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii