Procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Pitești l-au trimis recent în judecată pe Iulian Micu, patronul unei firme din Mărăcineni, într-un dosar privind piese auto contrafăcute. Concret, în urmă cu patru ani, la domiciliul acestuia au fost găsite peste 130 de faruri de Dacia Logan. Problema e că după o expertiză autorizată s-a descoperit că toate piesele erau contrafăcute. Dacia s-a constituit parte civilă în proces cu suma de 774.767 lei reprezentând prejudiciu material și suma de 774.767 lei reprezentând prejudiciu moral. D.G.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii