Având în vedere că toate partidele politice, cu excepția Partidului Social Democrat, și-au anunțat deja candidații pentru funcția de primar al municipiului Pitești, l-am întrebat pe președintele PSD Pitești, Cristian Gentea, când își va anunța oficial candidatul formațiunea politică pe care o conduce și ce variante există în interiorul partidului pentru această funcție. Președintele Gentea ne-a spus că la momentul actual nu are un răspuns, dar că „săptămâna viitoare vom anunța candidatul la Primăria Pitești. Despre variante s-a tot vorbit și nu aș vrea să reluăm acest subiect. Toate la timpul lor!”. M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii