O familie din cartierul piteștean Trivale a fost în această după-amiază la un pas de tragedie. Un copil de 2 ani și 10 luni care se afla în bucătărie cu mama sa a a fost la un moment dat lăsat nesupravegheat și a căzut de la etajul trei al unui bloc din Trivale. În mod miraculos, copilul a supraviețuit, deși a căzut direct pe beton. Surse din cadrul Poliției Argeș ne-au declarat că băiețelul a fost transportat la Spitalul de Pediatrie și că este conștient, având o fractură la gleznă și o fractură de bazin. Medicii sunt însă optimiști și spun că viața copilului nu este în pericol.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii