La mijlocul lunii viitoare vor începe manifestările dedicate evenimentului „Împreună pentru Câmpulung – Zilele Municipiului”. Va fi ediţia a XX-a şi, bineînţeles, se va desfăşura sub egida Centenarului, în program existând manifestări dedicate împlinirii a 100 de ani de la Marea Unire. Atracţia va fi constituită şi în acest an de concertele din week-end-ul 20-22 iulie, atunci când pe scena din Piaţa Primăriei vor urca, printre alţii, Monica Anghel, Nicola, Ştefan Bănică jr, Riff, Mira, Maria Dragomiroiu şi Cristina Turcu Preda.
Festivitatea oficială a evenimentului este programată pentru sâmbătă, 21 iulie, la Restaurantul „Ciobănaşu”.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii