Fotbaliştii alb-violeţi de naţională Marius Briceag şi Alexandru Răuţă au promovat examenul de bacalaureat desfăşurat la Râmnicu-Vâlcea. Cei doi alb-violeţi au susţinut examenul de bac „în avans” pentru că în perioada imediat următoare vor evolua pentru România Under 19 la campionatul european de fotbal ce se desfăşoară în ţara noastră. (M.I.)
Programul meciurilor de la Cupa Mondială 2026 de miercuri, 24 iunie
Cupa Mondială 2026 programează miercuri, 23 iunie, ultimele meciuri ale grupelor A, B şi C....



0 Comentarii