Cele două autoturisme BMW X 5 albe, pe care Cătălin Chelu i le-a arătat lui Dan Fătuloiu, nu erau nou nouţe. Ele fuseseră achiziţionate în primăvara acestui an, în leasing, de la fima Motor Ag din Piteşti a omului de afaceri Adrian Prodănel.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/01/17/9-Emanuel-Croitoru-1537-300x172.jpg)
Agentul Emanuel Croitoru şi încă un coleg de la Rutieră au fost condamnaţi cu suspendare
Ei au falsificat un proces verbal de contravenție ca să scape un coleg, pe șoferul comandantului...
0 Comentarii