Fetița de 6 luni, rănită grav în accidentul de luni dimineata, de la Mihăești, a fost preluată cu un elicopter SMURD. Aceasta a intrat în comă imediat după accident, iar medicii piteșteni au hotărât transferul acesteia la un spital din capitală.
CITESTE SI Fetiță de 12 ani decedată într-un accident, la Mihăești! Alte 6 persoane sunt în stare gravă
Transportul la elicopter a fost asigurat de un echipaj SMURD de Terapie Intensivă Mobilă.
În același accident, o fetiță de 12 ani a decedat iar alte persoane sunt grav rănite, printre care și copii.
Pot ajuta la recuperarea daunelor materiale si morale in favoarea victimelor NEVINOVATE ale accidentelor auto, precum si pentru urmasii acestora, de la asiguratorul soferului vinovat (polita RCA). . C. Boeriu 0720 947 252.