În perioada 1 – 31 august, persoanele care obişnuiau să meargă la Bazinul de Înot Didactic pentru Copii şi Agrement de la Mioveni vor trebui să se reorienteze către Baza de Agrement Bemo, întrucât acesta se va închide pentru revizie. Acest tip de revizie se efectuează anual, întrucât este necesară o curăţare a filtrelor şi o igienizare a bazinului. Administrarea locaţiei este făcută de angajaţii S.C S.Ed.C Mioveni. D.G.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii