Autoturismul marca Fiat Panda , alb, a fost declarat fără stăpân de autoritățile locale. Prin dispoziția primarului a fost ridicat de ADP de pe domeniul public al municipiului Pitesti. Mașina se afla abandonată pe strada Constantin Brâncoveanu din Pitești, după cum informează poliția locală.
Citește și
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii