Accident rutier, sâmbătă, în comuna argeșeană Lerești. O mașină a intrat într-un stâlp. Au fost transportați la spital un bărbat și doi copii, băiat și fetiță. ISU transmite că minorii nu au avut probleme deosebite și că nu au fost persoane încarcerate.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/11/12/IMG-20221112-WA0010.jpg)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/11/12/IMG-20221112-WA0009.jpg)
S-au deplasat pompierii de la Detașamentul Câmpulung cu o autospecială de intervenție, pentru a asigura măsurile specifice de prevenire și stingere a incendiilor.
Citește și Spațiul verde din Mioveni, vandalizat de tineri
Pentru asistență medicală s-au deplasat două echipaje SAJ.
0 Comentarii