Un accident de circulație a avut loc cu puțin timp în urmă pe bulevardul Eroilor din Pitești, acolo unde traficul rutier era destul de aglomerat. Mașinile implicate: un autoturism și o dubă.
Citește și: Condițiile pentru ca o mașină veche să poată fi casată prin „Rabla Local”
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/08/23/accident1.jpg)
La fața locului a fost trimisă o ambulanță SMURD, iar jandarmii au fost chemați să păstreze ordinea și fluidizarea circulației. Vom reveni cu detalii, atunci când Poliția le va face cunoscute.
0 Comentarii